O nas

A&P Profesjonalne usługi księgowe

Jesteśmy po to by Ci pomóc

Jeżeli skomplikowane rozliczenia podatkowe, księgowe czy też płacowe do tej pory były utrudnieniem w prowadzeniu biznesu gwarantujemy, że od momentu w którym zdecydujecie się na skorzystanie z naszych usług wszystkie te problemy znikną.

Kilka słów o A&P Profesjonalne Usługi Księgowe

A&P Profesjonalne Usługi Księgowe to biuro zajmujące się obsługą małych i średnich podmiotów gospodarczych. Kompleksowo obsługujemy firmy, od momentu ich założenia po obsługę księgową, prawną czy też administracyjną. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Nasza misja

Naszym celem jest odciążenie Klienta od wszelkich spraw związanych z kontaktem z Urzędami Skarbowymi i ZUS. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą przedsiębiorcy będą mogli spokojnie zająć się prowadzeniem swojego biznesu.

Gwarancja Jakości

Gwarantujemy indywidualne podejście, profesjonalną obsługę oraz konsulting w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Naszą działalność opieramy na doświadczeniu zawodowymi i kierunkowym wykształceniu.

Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

A&P Profesjonalne Usługi Księgowe to biuro zajmujące się obsługą małych i średnich podmiotów gospodarczych. Kompleksowo obsługujemy firmy, od momentu ich założenia po obsługę księgową, prawną czy też administracyjną.